Firma Sklejbud została założona w 1993 r. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Radomiu skąd obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych. Współpracujemy ze znanymi fabrykami mebli oraz hurtowniami stolarskimi, dzięki czemu nasz produkt płyty marki Polglos jest znany i doceniany w całej branży. Jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Naszym mottem przewodnim jest ciągły rozwój firmy, dlatego by podołać temu zadaniu, a także mając na uwadze dobro naszych kontrahentów poszerzamy naszą ofertę o nowe technologie.

Produkcja płyt

Specjalizujemy się w produkcji płyt meblowych wysokopołyskowych i supermatowych marki Polglos oraz lekkich paneli dekoracyjnych Acfom. Są to płyty akrylowe, folie i maty dekoracyjne. W naszej ofercie znajdziecie także Państwo linię produktową przeznaczoną dla branży inwestycyjnej Polglos HPL oraz najnowsze włoskie dekory drewnopodobne zaprezentowane w kolekcji Polglos Natura. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Istnieje możliwość wyceny i wykonania indywidualnych projektów. Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju jak i zagranicą.

Sklep stacjonarny

Poza produkcją płyt prowadzimy także lokalną hurtownię. W naszym sklepie stacjonarnym zaopatrują się firmy meblowe i stolarze z całego regionu. Można zakupić tutaj płyty Polglos naszej produkcji, gotowe formatki ale także wszelkiego typu akcesoria meblowe.

Zachęcamy do kontaktu z nami i wysyłania zapytań.

Specjalizujemy się w produkcji płyt meblowych wysokopołyskowych i supermatowych marki Polglos oraz lekkich paneli dekoracyjnych Acfom. W naszej ofercie znajdziecie także Państwo linię produktową przeznaczoną dla branży inwestycyjnej Polglos HPL oraz najnowsze włoskie dekory drewnopodobne zaprezentowane w kolekcji Polglos Natura.

Dane kontaktowe

Śledź nas na:

Wyślij zapytanie
Skip to content