O nas


Zapraszamy serdecznie do zakupu płyt meblowych POLGLOS. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się głównie produkcją i sprzedażą płyt meblowych marki POLGLOS. Do grona naszych klientów należą znane polskie i zagraniczne fabryki mebli, z którymi dzięki naszej staranności, terminowości i pracy na wysokim poziomie współpracujemy od wielu lat.
Jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Naszym mottem przewodnim jest ciągły rozwój firmy, dlatego by podołać temu zadaniu, a także mając na uwadze dobro naszych kontrahentów poszerzamy naszą ofertę o nowe technologie.

Misja

innowacja,jakość, marka

Stworzyliśmy Sklejbud z jedną myślą: aby dostarczyć nowoczesny, innowacyjny i doskonały jakościowo produkt. Wierzymy, że to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie, a prawdziwa wolność zaczyna się w domu. To miejsce nas kształtuje i jak lustro pokazuje kim jesteśmy lub chcemy być. Dlatego produkty naszej firmy pozwalają naszym klientom budować awangardowe, oryginalne i funkcjonalne kolekcje mebli, wyposażenia oraz systemów do zabudowy.

Wizja

doświadczenie, wiedza, rozwój

Zakład produkcyjny Sklejbud jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Dzięki czemu firma wytwarza produkty o niespotykanej dotąd jakości, wzornictwie dostosowanym do wymagań rynku i w konkurencyjnych cenach. Działamy w oparciu o ideę, w której centrum znajduje się człowiek, jego potrzeby i wartości, a także nieustanny rozwój. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów wyprzedzając trendy i konkurencję dlatego współpracujemy z najlepszymi.

Skip to content