Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Jeśli chcesz porozmawiać o projekcie lub zadać pytanie skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń.

wyślij

Wiadomość wysłana

SKLEJBUD

ul. Energetyków 16
26-615 Radom
tel.: +48 (48) 363-34-63
tel.: +48 (48) 340-53-00
sklejbud@sklejbud.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Joanna Wos
joanna@sklejbud.com.pl


Weronika Bator
weronika@sklejbud.com.pl

DORADZTWO TECHNICZNE

Arkadiusz Luft
arkadiusz@sklejbud.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

tel.: +48 (48) 363-34-63
tel.: +48 (48) 340-53-00
tel.: +48 501 611 040


Piotr Maleta
piotr@sklejbud.com.pl


Karol Gocel
karol@sklejbud.com.pl


Beata Nowak
beata@sklejbud.com.pl

DZIAŁ EXPORTU

tel.: +48 (48) 363-34-63
tel.: +48 (48) 340-53-00


 

Sylwia Góraj
sylwia@sklejbud.com.pl
tel.: +48 793 240 333

Zapisz